پیام مدیریت

از روزهای اولی که برند معتقد پا گرفت و تا با امروز که تبدیل به هولدینگی جامع با چند برند شناخته شده، گردیده است، همواره خود را عضوی مسئول و متعهد به اخلاق حرفه‌ای در خانواده صنعتی کشور می‏داند شرکت پایور صنعت تبریز خود را متعهد به رعایت صداقت با مشتری می‌داند؛ مشتری‌های وفاداری که در تلخ و شیرین این شرکت، با ارج نهادن به محصول با کیفیت تولید داخل، ما را تنها نگذاشته اند.

ما تلاش می‌کنیم با نگرشی دانش‏ بنیان در حیطه‏ ی تخصصی فعالیتمان، با خلاقیت و نوآوری، پیشاپیش، نیازهای مشتریان​ و زمانه را دریابیم و محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت تولید بکنیم. 

در شرکت پایور صنعت تبریز (درب معتقد) ، قبل از تولید یک محصول، نحوه ارائه خدمات پس از فروش آن مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر از این منظر امتیاز قابل قبولی کسب کند و توان جمعی شرکت متضمن مشتری‌مداری آن محصول باشد، مجوز تولید آن صادر می‌شود. 

راهبرد مدیریتی ما، برقراری و محافظت از فضایی در درون شرکت است که با تعهد به ارتقای دانش فنی و سواد حرفه‌ای کارکنان، بتواند زمینه‌‏های تعالی جمعی را به جای رقابت فردی و گروهی رقم زند. 

این شرکت با تکیه بر اصول فنی و حرفه‏ای در رابطه با خواسته‌های مشتریان، کمک‏ کار آنان در رهیافت به درک بهتر از محصول و خدمات مورد نظرشان خواهد بود. هدف شرکت پایور صنعت تبریز(درب معتقد) آن است با ارایه محصولات با دوام و خدمات کیفی و برتر، بتواند برای مشتریان ارزش افزوده خلق نماید.