اهداف و ماموریت ما


در دنیای امروز باید برندی جهانی باشد که بتواند به حیات خود ادامه دهد، شرکت پایور صنعت تبریز (درب معتقد) تلاش داشته در فضای رقابتی دنیای جدید، برندهای اختصاصی معرفی و روانه بازار بکند.

درب معتقد اولین ثمره ی این هلدینگ و در کلاس کیفی درب‌های خارجی است که با تجربه ای نزدیک به نیم قرن، با تولید انواع درب‌های ضد سرقت، درب‌های اتاقی و درب‌های ضدحریق به فعالیت خود ادامه می دهد. استفاده از دانش به روز در تولید و ارتقای کیفیت این محصولات اصل اساسی این برند قدیمی و شناخته شده است.

برند جسورانه آدا با محصولاتی چون دیوارپوش، کفپوش و غیره، با درک و شناخت نیاز دکوراسیون داخلی و خارجی و همچنین با هدف برآورده ساختن نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و با در نظر گرفتن اصول ارگونومی، زیبایی شناختی، اقدام به طراحی و تولید محصولاتی نموده که علاوه بر داشتن ظاهری مدرن، رضایت کامل کاربر را فراهم می کند.

شرکت پایور صنعت تبریز ( درب معتقد) با اعتقاد و افتخار به عضویت در صنعت کشور و با چشم اندازهای محیط زیستی تمام تلاش خود را معطوف به ارائه محصولاتی با کیفیت، پایدار و با پایین‌ترین قیمت ممکن و بهترین حق انتخاب برای مشتری نموده است.